członkowie

AJRAM

Najwyższej jakości, niepowtarzalne krzesła i inne meble z litego drewna prosto z najnowocześniejszych fabryk w Polsce. Naszymi największymi atutami są również najlepsi specjaliści, projektanci, najwyższej jakości drewno oraz wielowiekowa tradycja meblarska. Polska od ponad 20 lat jest najszybciej rozwijającym się producentem i eksporterem mebli. Nasz potencjał doceniają czołowe niemieckie, francuskie, angielskie, włoskie i szwedzkie marki meblowe, które produkują meble w fabrykach zlokalizowanych w Polsce. W naszej stałej ofercie dla odbiorców hurtowych znajdują się bestsellerowe modele krzeseł, foteli, stołów i innych mebli.

AZURE by Stolzen

Intencją marki Azure jest wprowadzanie w życie pojęcia zrównoważonego luksusu przy produkcji kuchni, opartej na tradycji, rzemiośle, pięknie natury, wysokiej jakości materiałów i poszanowaniu problemów środowiskowych tak, aby nabywca dokonywał bardziej odpowiedzialnego i bardziej świadomego wyboru.

 

Starannie przygotowaliśmy ofertę wyselekcjonowanych komponentów, z których klient sam stworzy w domu zrównoważony luksus, minimalizując jednocześnie szkodliwość dla środowiska.

BIG ZPChR Marian Groblewski

Od 1992 roku dystrybutor i hurtownia napojów

Drewdom

Naszą pasją jest budowanie dla Klientów jak najlepszej jakości domów szkieletowych według indywidualnych projektów. Służymy radą i pomocą na wszystkich etapach projektowania i budowy domów z drewna, wykorzystując swoją profesjonalną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w tego typu projektach.

 

Jesteśmy przekonani, że ludzie powinni mieszkać w otoczeniu, które jak najlepiej spełnia ich potrzeby oraz oczekiwania – tylko wtedy będą mogli cieszyć się komfortowym życiem na co dzień. 

Halex Meble

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją stołów, krzeseł oraz ław. Przez cały ten czas pozostajemy wierni ideom rzemiosła, jednocześnie podążając za współczesnymi trendami.

Doświadczenie, które nabyliśmy w ostatnim ćwierćwieczu, pozwala nam kreować nowe nurty i style w meblarstwie, dzięki czemu nasza oferta jest bardzo urozmaicona i znajdą w niej Państwo zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kolekcje.

 

Idsol

Przedmiotem działalności firmy jest automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych jak również produkcja maszyn i urządzeń.

Wykonujemy zadania od koncepcji po projekt mechaniczny i elektryczny, wytworzenie oraz montaż i uruchomienie wraz z zapewnieniem serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń.

 

Umacnianie pozycji Firmy na rynku w zakresie prowadzonej działalności oraz wzrost prestiżu poprzez dbałość o zwiększanie zadowolenia klientów jest jednym z najważniejszych zadań Firmy.

Spółka Meblowa KAM

Spółka Meblowa KAM od 1991 roku produkuje meble kuchenne. Zakład produkcyjny znajduje się w Milejewie (11 km od miasta Elbląg). Doświadczenie zdobywane przez lata działalności w branży meblarskiej wykorzystuje do podnoszenia jakości mebli kuchennych poprzez dopracowywanie ergonomii, funkcjonalności, jak też prezentując nowe szafki kuchenne.

W bogatej ofercie można znaleźć kuchnie KAMMONO, KAMPLUS, KAM PREMIUM PLUS.

Fabryka Mebli LAYMAN

Od ponad 25 lat istniejemy w branży meblarskiej, co pozwoliło nam zdobyć cenne doświadczenie i stabilną pozycję na rynku. Z pasją tworzymy meble dbając o rozwój i ulepszanie naszych produktów. Stawiamy na najnowsze trendy, niepowtarzalny design i wysoką jakość.

 

Ceniąc indywidualizm naszych klientów oferujemy szeroką gamę szafek i frontów, także nietypowych, pozwalając na dopasowanie do każdego wnętrza i indywidualnych potrzeb. 

Lupus Fabryka Mebli

Jesteśmy rodzinną firmą, która od prawie trzech dekad zajmuje się produkcją mebli. Stawiamy na ciągły, dynamiczny rozwój – zarówno parku maszynowego, jak i kompetencji naszych pracowników. Dziś Lupus Fabryka Mebli to nowoczesne przedsiębiorstwo zarządzane przez drugie pokolenie właścicieli.

 

Współpracujemy z sieciami marketów budowlanych, grupami zakupowymi, internetowymi platformami sprzedaży mebli oraz tradycyjnymi sklepami i pracowniami kuchennymi. 

Dom Brokerski NEGOCJATOR

Dom Brokerski NEGOCJATOR od początku działalności postawił na profesjonalną i fachową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym. W roku 2010 otworzyliśmy Oddział Trójmiejski w Sopocie, a także znaleźliśmy się na wysokim 15 miejscu wśród polskich brokerów. Dwa lata później przesunęliśmy się na miejsce 14. W opublikowanym rankingu za rok 2014, wg miesięcznika „Home & Market” – w rankingu brokerów funkcjonujących na rynku polskim – znaleźliśmy się na 12 miejscu a pod względem dynamiki rozwoju – na 7 miejscu 

Qraś Meble

Pierwszym etapem działalności firmy było uruchomienie produkcji mebli kuchennych, pokojowych oraz tapicerowanych. W roku 1993 otwarta została hurtownia w Elblągu, która zajmowała się zaopatrzeniem zakładów stolarskich we wszelkiego rodzaju materiały używane do produkcji mebli. W ciągu kilku kolejnych lat działalności firmy otwarte zostały oddziały w Toruniu, Swarzędzu, Bydgoszczy i Gdańsku.

REJS - wyposażenie mebli

REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby.

 

29 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 700 zatrudnionych osób) i „know how” gwarantują nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.

STOLZEN

Firma Stolzen istnieje od 1994 roku. Rozwijając się niezwykle dynamicznie przez te wszystkie lata, staliśmy się jednym z czołowych producentów frontów meblowych oraz mebli kuchennych.

 

Produkty firmy Stolzen tworzone są z pasją, wizjonerstwem i zaangażowaniem, stanowią one najwyższą jakość w przemyśle meblarskim. Gwarantem takich wyrobów jest nasz doświadczony zespół ludzi, nowoczesny park maszynowy, surowe normy jakościowe i ekologiczne oraz kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży.

STYL MEBLE

Przedsiębiorstwo wielobranżowe „STYL” swą działalność rozpoczęło w 2001 roku. Wykorzystując swoje doświadczenie
i śledząc trendy rozwijające się w meblarstwie projektujemy
i wykonujemy meble na wymiar.

U nas możecie Państwo zrealizować plany o pięknej kuchni, funkcjonalnej szafie wnękowej lub wykonać meble łazienkowe
i pokojowe. Uzupełnieniem naszej oferty jest bogata oferta sprzętu AGD.

 

TRENDTEAM-DIREKT

Wszystko zaczęło się od czterech przyjaciół i wspólnej wizji stylowego życia za uczciwą cenę. W 2011 roku połączyliśmy siły, opracowaliśmy spójną koncepcję i założyliśmy trendteam GmbH & Co. KG w Steinheim w Nadrenii Północnej-Westfalii. Hitem były pierwsze wystąpienia na targach z pomysłowo przemyślanymi i świeżo zaprojektowanymi meblami w segmencie młodych salonów i jadalni. trendteam szturmem podbił rynek niemieckojęzyczny. Od 2014 roku chcemy również przekonać i zainspirować naszych przyjaciół i sąsiadów w Europie innowacyjnymi produktami wysokiej jakości.

Meble Wójcik

Meble Wójcik to firma o bogatym doświadczeniu, która zajmuje się dystrybucją i produkcją mebli. Jesteśmy obecni na rynku od ponad dwóch dekad, a czas spędzony w branży pozwolił nam zdobyć szeroką wiedzę, cenne umiejętności oraz doskonałą znajomość trendów.

 

Naszym najważniejszym celem jest Twoje zadowolenie, dlatego nie ustajemy w staraniach, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Produkujemy meble kuchenne na wymiar, ale dostarczamy też rozwiązania znanych i sprawdzonych marek.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Stowarzyszenie Elbląski Klaster Meblowy tworzą nie tylko regionalni liderzy z branży meblarskiej, ale także przedsiębiorstwa z otoczenia tej branży. W klastrze funkcjonują firmy z sektora produkcji akcesoriów i elementów meblowych, produkcji szkła artystycznego, transportu i opakowań, handlu, marketingu i reklamy, a także banki i lokalne instytucje wsparcia biznesu. Rynek dostrzega potencjał klastra, a kolejne firmy przystępują do współpracy z nami. Współpracujemy także z Instytutem Technologii Drewna w Poznaniu i Instytutem Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Obecność w klastrze to korzyści dla firm w postaci ułatwionego rozwoju, możliwości korzystania z innowacyjnych rozwiązań, usprawnione kształcenie kadr czy promocja regionalnej produkcji zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.